Legendární Halloween končí. Trailer posledního dílu láká na pořádný hororový masakr

Michael Myers zase dostal chuť na nějaké to vražděníčko. Jak se mu daří v prvním traileru filmu Halloween Ends?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Halloween Ends
Universal pictures

reklama

Vražedný maniak Michael Myers (James Jude Corutney) nikdy nespí a opět se postará o bezesné noci obyvatel nechvalně proslulého města Haddonfield. Už 13. října 2022 se totiž v českých kinech zakončí jeho aktuální trilogie snímkem Halloween Ends.

Už potřetí tak bude zabíjet pod vedením režiséra Davida Gordona Greena (Nahoru a dolů, Princ pruďas) a taky naposledy s herečkou Jamie Lee Curtis (Na nože, Pravdivé lži) v roli Laurie Strode, jediné přeživší prvního Myersova vraždění z původního Halloweenu (1978). Tato role ji provázela celou kariérou, když sériového vraha naháněla po dobu 44 let v celkem 13 filmech.

Halloween Ends
Autor: Universal pictures Halloween Ends

„Nikdy jsem si úplně neuvědomila, jak moc je ta postava důležitá, než došlo na její poslední film. Bylo to pro mě hluboce emocionální, byla to katarze. Zamilovala jsem si tenhle štáb i herecké kolegy a bude se mi moc stýskat. Nemůžeme se všichni dočkat, až fanoušci uvidí hotový film,“ řekla herečka.

Film se má dost lišit od svých dvou předchůdců – má být sevřenější a být blíže svým hrdinům. „Každý ze tří nových dílů je odlišný. Všechny tři jsou poctou Carpenterovi, ale nesnaží se ho jen napodobovat,“ naznačil režisér Green pro magazín Indie Wire. Nezbývá tedy než doufat, že se velké finále zadaří, aby se Michael mohl na (dočasný?) odpočinek odebrat se ctí.

Těšíte se?

Zdroj: Indie Wire

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama