Nový český trailer Hana Sola láká na gangsterku ve světě Star Wars

Han Solo a Chewbacca vyrážejí na velké dobrodužství, které se (stejně jako Rogue One) obejde bez Jediů.
Solo: Star Wars Story
Solo: Star Wars Story
Lucasfilm

reklama

Co dělal Han Solo předtím, než odvezl Lukea Skywalkera na Hvězdu smrti a připojil se k Rebelům? Jak správně tušíte, vydělával si pašováním všeho možného a snažil se přežít v nejzapadlejších koutech předaleké galaxie.

O jeho raných dobrodružstvích jste si mohli přečíst v pár komiksech a románech. Ty ale dávno nejsou kánon a Lucasfilm nám Hanovu minulost odvypráví ve zbrusu novém filmu. Jak se slavný rošťák potkal s Chewiem? Kde vzal Malého sokola? A co z něj vlastně udělalo tak dobrého pilota? Všechny odpovědi dorazí už 24. května, nejdřív tu ale máme pořádnou upoutávku.

Možná si ještě pamatujete krátký únorový teaser, jenž toho zase tolik neukázal. S blížící se premiérou se však musely vyložit karty na stůl, takže je v novém traileru kupa nových záběrů, z nichž jde poskládat i zápletka. Han a Chewie budou společně s dalšími kriminálníky okrádat bohatého gangstera, jehož si zahrál Paul Bettany. V podstatě tak půjde o gangsterský "heist movie" s nádechem Star Wars, čemuž se docela těžko říká ne...

Nový trailer s českými titulky:

Nový trailer s českým dabingem:

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!