Harley Quinn se vrací v nové superhrdinské týmovce. První trailer Birds of Prey představuje její kámošky

Hlavního padoucha si zahraje Ewan McGregor!
Birds of Prey a Star Wars
Birds of Prey a Star Wars
Warner Bros./Lucasfilm

reklama

Nové filmy od DC se od temnoty a osudovosti snaží nenápadně utéct. Aquaman byl velká popcornová komedie a Shazam, dvojka Wonder Woman, nebo dvojka Sebevražedného oddílu na tom budou podobně. Spolu s tím pak dostaneme drsného Jokera a noirového Batmana, nejméně čitelnou komiksovkou z téhle stáje tak budou Birds of Prey.

Dívčí superhrdinská týmovka, v níž se po boku Harley Quinn (Margot Robbie) představí Black Canary (Jurnee Smollett-Bell) a Huntress (Mary Elizabeth Winstead), jde do kin 13. února 2020. Slavné drsňačky se přitom utkají s šíleným sériovým vrahem Victorem Zsaszem (Chris Messina) a především s gangsterem jménem Black Mask, jehož se ujal neselhávající Ewan "Obi-Wan Kenobi" McGregor.

Že byste všechny tyhle postavy chtěli alespoň na chvíli vidět? Není problém! V první upoutávce Birds of Prey sice nejsou žádné záběry z filmu (teprve se začalo natáčet), i materiál z kamerových zkoušek však jasně ukazuje, že to v DC zase zkoušejí trochu jinak. Snad z toho nakonec bude zajímavý celovečerák, Harley si totiž účast v ptákovině rozhodně nezaslouží!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!