První fotka dětí z Harryho Pottera po 20 letech: Jak dnes vypadají Neville, Ginny nebo Draco?

Setkání kouzelnických spolužáků po letech vypadá opravdu zajímavě.
Výroční speciál Harryho Pottera
Výroční speciál Harryho Pottera
HBO Max

reklama

Dvacetileté výročí od uvedení prvního filmového Harryho Pottera do kin přineslo přiležitost k natočení slavnostního speciálu, kde se opět sejde většina představitelů ve známých kulisách Bradavic a zavzpomíná. K první fotce ústředního hereckého trojlístku Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Granger) a Rupert Grint (Ron Weasley) teď přibyla moc zajímavá skupinovka.

Ve vánočně vyzdobené Velké síni školy v Bradavicích můžeme vidět ještě další sedmičku bývalých spolužáků, u kterých už rozeznávání podoby nebude tak samozřejmé. Zcela vlevo jsou jasná Weasleyovic dvojčata (James a Oliver Phelps), i když dnes každé s jiným účesem. Vedle nich pak Harryho rival Draco Malfoy (Tom Felton) s Lenkou Láskorádovou (Evanna Lynch).

Skupinové foto z filmového speciálu Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
Autor: HBO Max Skupinové foto z filmového speciálu Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

Pravou stranu pak tvoří Dean Thomas (Alfred Enoch), Neville Longbottom (Matthew Lewis) a zcela vpravo pak Ginny Weasley (Bonnie Wright). Kromě nich ale velký sraz v Bradavicích zlákal třeba i Helenu Bonham Carter (Belatrix Lestrange), Robbieho Coltranea (Rubeus Hagrid), Jasona Isaacse (Lucius Malfoy), Garyho Oldmana (Sirius Black) i Ralpha Fiennese (Lord Voldemort).

Speciální pořad se jmenuje v originále Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts a objeví se 1. ledna 2022.

Co říkáte na dnešní podobu spolužáků z Bradavic?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!