Ráj pro fanoušky Harry Pottera: Otevírá se velkolepý kouzelnický obchod, podívejte se dovnitř

Cesta do říše kouzel se otevírá, tedy pokud otevřete své peněženky.
Harry Potter
Harry Potter
Warner Bros.

reklama

Je libo nejnovější model kouzelnické hůlky, široký výběr létajících košťat nebo snad nějaké magické lektvary? Harry Potter otevírá 3. června nový obří obchod v New Yorku, který se jmenuje Wizarding World a slibuje ráj pro fanoušky čaroděje z populární knižní a filmové série.

Sídlí přímo na Broadwayi vedle slavné nárožní budovy Flatiron. Po příchodu návštěvníky uvítá obří fényx Fawkes, který otevře cestu do patnácti tematických sekcí, jejichž součástí bude i virtuální výlet do Bradavic nebo průlet nad Londýnem na létajícím koštěti.

Speciální péče byla věnována pultu s více než padesáti kouzelnickými hůlkami, každá s unikátními vlastnostmi a vazbou na kouzelnický svět nebo jeho hrdiny. Speciální interaktivní stůl pak umožní otestovat si magické schopnosti každé z nabízených hůlek.

Fanoušky potěší i výstava věnovaná sérii filmů Fantastická zvířata, která svět Harryho Pottera zavedla právě do New Yorku. Ukazuje návrhy rekvizit a zajímavé pohledy do zákulisí vzniku velkolepého světa čar a kouzel.

Líbí?

reklama

reklama