Takhle by vypadaly postavy z Harryho Pottera, kdyby se přesně dodržel popis z knih

Podobu slavných hrdinů z knižní série Harry Potter nadobro zabetonovalo jejich filmové zpracování s Danielem Radcliffem v hlavní roli. Jenže jak by vypadali, kdyby je na základě vyprávění vytvořila umělá inteligence?
Postavy z Harryho Pottera, jak by vypadaly podle popisu z knížek
Postavy z Harryho Pottera, jak by vypadaly podle popisu z knížek
MsBananaAnna

reklama

Taky na čtení knih milujete, když si můžete všechny její hrdiny, prostředí i situace vizualizovat a točit si v hlavě svůj vlastní filmový příběh? Osobní fantazii těžko něco překoná, takže není divu, že filmová zpracování knižních bestsellerů budí tolik kontroverze prakticky vždy, když jsou představeni herečtí představitelé. Nikdy se totiž nemůžou trefit do představ všech, obzvlášť, když se filmaři nechtějí otrocky držet předlohy a chtějí přijít s vlastním pojetím a ozvláštněním.

Mezi nejzbožňovanější knižní série všech dob patří bezpochyby Harry Potter, jehož svět už však dostal taky neméně oblíbený hollywoodský vizuál a obsazení. Vietnamská fanynka, která si na sociálních sítích MsBananaAnna, přišla se zajímavým novým pohledem, který se možná inspiroval galerií, jak by měli vypadat herci ze Hry o trůny podle knihy.

Zadala totiž do neuronových sítí co nejpřesnější popis všech důležitých postav, jak ho lze najít v knížkách, a nechala je pracovat. Vznikla tak zajímavá doslovná interpretace a třeba i inspirace pro budoucí zpracování. Líbí?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!