Remake hororové klasiky sází na trans herečku, navzdory pobouření to ale dává smysl. Tady je první trailer

Už brzy se rozjede další démonická hra kolem záhadného Lemachandova hlavolamu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hellraiser (2022)
Hulu

reklama

Původní Hellraiser z roku 1987 patří do zlatého fondu hororu, ale po technické a trikové stránce se na něm znatelně podepsal zub času. Proto přichází moderní remake, který vrátí do hry jedno z nejzajímavějších monster dějin kinematografie – sadomasochistického Pinheada, vůdce démonické rasy Cenobitů.

Autor knižní předlohy i režisér původního filmu Clive Barker zůstává v roli producenta, na režisérskou židli tentokrát usedl David Bruckner (The Ritual, V/H/S, Temný dům) a Pinheada ztvárnila Jamie Clayton, trans herečka známá ze seriálů Osmý smysl nebo Láska je láska: Generace Q. Postava tak bude více odpovídat knižní v předloze, v níž je Pinhead androgynní, jak ale správně tušíte, většina naštvaných fandovských reakcí tenhle detail ignoruje...

Hellraiser (2022)
Autor: Hulu Hellraiser (2022)

Příběh remaku každopádně bude vyprávět o mladé ženě (Odessa A’zion), která bojuje se závislostí a kompulzivním chováním. Objeví tajemný hlavolam, bohužel podlehne touze objevovat jeho tajemství a zavládne chaos... Půdorys příběhu tak zůstává věrný originálu.

V dalších rolích uvidíme Brandona Flynna, Gorana Višnjiče, Selinu Lo nebo Drewa Starkeyho. Film míří rovnou na stream, kde se objeví už 7. října 2022.

Co říkáte na trailer?

Zdroj: Empire

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama