Herecký představitel Flashe má další průšvih a hrozí mu vězení za vloupání. Jak reaguje filmové studio?

Ezra Miller pokračuje v řádění, které by ho však tentokrát mohlo dostat za mříže.
Ezra Miller jako komiksový Flash
Ezra Miller jako komiksový Flash
Warner Bros.

reklama

Filmový Flash už je sice dotočený a v podstatě čeká na premiéru, ale představitel hlavního hrdiny Ezra Miller dělá všechno pro to, aby filmu zkomplikoval cestu k divákům. Aktuálně čelí trestnímu stíhání za vloupání v americkém státě Vermont, kterého se měl dopustit letos 1. května ve Stamfordu poblíž farmy, kterou vlastní.

Podle záznamů z bezpečnostních kamer a dalších zjištění policie se měl Miller vloupat do zamčeného domu a v nepřítomnosti majitelů odcizit několik lahví alkoholu. Bylo mu předáno obvinění a 26. září se bude muset dostavit k soudu, kde mu hrozí i nepodmíněné odnětí svobody.

Jedná se o další ze série prohřešků, mezi které patřily rvačky, násilí, sexuální obtěžování, držení většího množství drog či vloupání, kterých se dopustil taky na Islandu, v Londýně či na Havaji. Na jeho farmě navíc měli mít nezletíli přístup ke značnému množství nezajištěných zbraní a drog.

Jaká je tedy aktuální budoucnost Flashe? Nazvdory všem problémům filmové studio Warner Bros. stále počítá s jeho uvedením do kin společně s dalšími komiksovými snímky Black Adam a Shazam! Hněv bohů.

„Filmy jsme viděli a jsme z nich fakt nadšení,“ řekl minulý týden David Zaslav, nový šéf studia, a zároveň dodal: „Myslíme, že jsou fakt parádní, ale můžeme je ještě vylepšit.“ Jako by si chystal půdu pro případné přetočení Flashe, které by však znamenalo zásadní odsun za aktuálně plánovaný termín premiéry v červnu 2023.

Myslíte, že Ezra Miller zůstane filmovým Flashem?

Zdroj: The Hollywood Reporter

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!