Hunger Games dostanou pátý film. O čem bude?

Úspěšná série Hunger Games se vrátí do kin.
Hunger Games
Hunger Games
Lionsgate

reklama

Pokud nějaké hollywoodské studio rozjede úspěšnou sérii, nehodlá se jí jen tak vzdát. I když třeba skončí! Už mnohokrát se pokračovalo i přes to, že byl hlavní příběh uzavřený. Pak je tu ale velmi oblíbená druhá možnost – podívat se desítky let do minulosti.

Přesně tuhle cestu zvolila druhá trilogie Star Wars, Hobit nebo Fantastická zvířata. No a teď do téhle party přibydou Hunger Games, které také dostanou prequel. Nový film bude vycházet ze zatím nepojmenovaného románu od Suzanne Collins (autorka Hunger Games), který dorazí na pulty obchodů 19. května 2020. Dějově se v něm přitom vydáme o 64 let do minulosti a podíváme se na to, jak se v Panemu žilo po krvavé válce během takzvaných Temných dnů.

Untitled Panem Novel
Autor: Scholastic Untitled Panem Novel

Že nová kniha automaticky neznamená nový film? Pravda, zcela automaticky ne. Šéf studia Lionsgate už ale stihl oznámit, že psaní románu pečlivě sleduje a že se těší na to, až bude se Suzanne Collins pracovat na jeho adaptaci. Další celovečerák je tedy opravdu nevyhnutelný a nikoho by nepřekvapilo, kdyby dorazil už v roce 2021. S touhle látkou totiž domov Twilight ságy, Saw nebo Johna Wicka rozhodně nebude otálet!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!