Hvězda Stranger Things přišla s odhalením, jež některé fanoušky šokovalo. A jiné vůbec

Jedna z hvězd seriálu Stranger Things šla v čerstvém tiktokovém videu s pravdou ven.
Stranger Things
Stranger Things
Netflix

reklama

Jeden z hlavních představitelů seriálu Stranger Things zveřejnil na TikToku video, v němž oficiálně přiznal, že je gay. Noah Schnapp svým více než 31 milionům fanoušků popsal svůj coming out následovně: „Když jsem konečně řekl svým přátelům a rodině, že jsem gay, a to po osmnácti letech, kdy jsem to ustrašeně skrýval, tak oni na to řekli jenom: My víme.“

Schnapp je hlavní hvězdou seriálu od jeho úplného začátku. Když se jím ztvárněná postava chlapce Willa Buyerse v první sezoně ztratila, odstartovalo to celý řetězec tajemných událostí kolem městečka Hawkins a jeho obyvatel. V zatím poslední loňské čtvrté sérii pak právě postava Willa projeví romantické city ke svému kamarádovi Mikeu Wheelerovi (Finn Wolfhard).

„Vypadá to, že jsem Willovi daleko podobnější, než jsem si myslel,“ podotknul Schnapp v popisku videa. Už ve dřívějším rozhovoru Schnapp vysvětlil, že Willova náklonnost ke stejnému pohlaví byla v seriálu jemně naznačována už od první sezony a potvrdil tak domněnky mnoha fanoušků. Teď celému příběhu dodal ještě další vrstvu.

Schnappa momentálně čeká natáčení páté a poslední série Stranger Things, ale má taky jednu z hlavních rolí v právě dokončovaném thrilleru The Tutor, kde se objeví po boku Gerretta Hedlunda a Victorie Justice.

Zdroj: GQ Magazine

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!