První trailer Indiana Jonese 5 vrací filmovou legendu do boje s nacisty

Páté filmové dobrodružství Indiana Jonese se konečně představilo v první upoutávce, která hraje na všechny správné noty.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Indiana Jones and the Dial of Destiny
Lucasfilm

reklama

Takže Indiana Jones a... Číselník osudu? Zhruba tak se dá přeložit název pátého dílu dobrodružné série, jenž se v originále bude jmenovat Indiana Jones and the Dial of Destiny. Tenhle detail byl potvrzen na právě probíhajícím brazilském Comic-Conu, kde se promítnul i trailer, který záhy dorazil na internet.

Indiana Jones and the Dial of Destiny
Autor: Lucasfilm Indiana Jones and the Dial of Destiny

A to čekání opravdu stálo za to! Indy je očividně zpátky ve formě, a ačkoliv pořád nevíme, o čem pětka vlastně bude, jsou v ní tři důležité věci – velkolepá akce, nacisté dostávající rány do obličeje a Indyho dobrý přítel Salah. Režisér James Mangold tak rozdal karty nadmíru dobře a nezbývá než doufat, že bude takhle parádní i celý film, jenž bude mít premiéru v červnu 2023.

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!