Indiana Jones je ve formě! Nabušený Harrison Ford během natáčení pátého dílu dupe do pedálů

Pochybnosti nad fyzičkou Harrisona Forda se při pohledu na čerstvé snímky rozplývají.
Harrison Ford jako Indiana Jones
Harrison Ford jako Indiana Jones
Paramount Pictures

reklama

Natáčení pátého dílu Indiana Jonese je v plném proudu, momentálně na přímořském hradě Bamburgh v severovýchodní Anglii. První uniklé fotky ze zákulisí ukazují Harrisona Forda v ikonickém ohozu, včetně klobouku. Celkový dojem kazí jen rouška – nezbytný doplněk filmových štábů v roce 2021.

Někteří fanoušci vyjadřovali poslední dobou pochyby, zda má Ford ve svých osmasedmdesáti letech pro natáčení akčních scén dostatečnou fyzickou kondici. Ty jistě uklidní fotky, na kterých je herec zachycen na kole s naběhlými svaly na rukou i nohou.

Cyklistika je jeho vášní, které se v době přípravy na natáčení věnoval intenzivněji, což v jeho případě znamená, že si dal 1 600 km dlouhou „vyjížďku“ po Mexiku. Před kamerou se bude muset opravdu otáčet, protože se vedle něho objeví o desítky let mladší Mads Mikkelsen (Chlast, SW: Rogue One, Doctor Strange) nebo Phoebe Waller-Bridge (SW: Rogue One, Potvora).

Na pozici režiséra proběhla generační obměna, bude jím James Mangold (Logan: Wolverine, Le Mans 66). Steven Spielberg bude poprvé jen dohlížet v roli producenta. Premiéra je plánovaná na léto příštího roku.

Ještě máte pochybnosti o fyzické formě Harrisona Forda?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama