Robert Downey Jr. se má vrátit jako Iron Man. Dokonce už víme, v jakém filmu

Svět Avengers by se měl chystat na comeback charismatického herce do role Tonyho Starka. V jaké marvelovce ho uvidíme?
Iron Man
Iron Man
Marvel Studios

reklama

Finále komiksového megahitu Avengers: Endgame přineslo dojemné loučení s Iron Manem a Robertem Downeyem Jr. jako jeho hereckým představitelem. Fanoušci však stále doufají, že by se někdy přece jen mohl vrátit, protože to scenáristům umožnuje mnohovesmírová povaha MCU. A nyní se ukazuje se, že přesně něco takového v Marvelu údajně plánují.

Robert Downey Jr. by měl podle nejnovějších drbů vynechat páté Avengers s podtitulem The Kang Dynasty, ale počítá se s jeho účastí v šestce nazvané Avengers: Secret Wars. Ta by měla vycházet z komiksové události Secret Wars, v níž dojde k zániku mnohovesmíru a vzniku nové reality, do níž se přenesou střípky těch zaniklých – což samozřejmě umožňuje návrat Tonyho Starka, respektive představení některé z jeho variant. Po Tonyho boku by se pak měla objevit i dospělá varianta jeho dcery Morgan Stark v podání herečky Katherine Langford.

Informace pochází z relativně spolehlivého zdroje, jehož pravdivost se v minulosti už mnohokrát potvrdila, i tak ji ale pochopitelně berte s rezervou. Šestý díl Avengers je ještě daleko (premiéra bude v květnu 2026) a kdo ví, jak se do té doby ještě promění.

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!