Iron Man se ještě letos vrátí do kin! V jakém filmu ho uvidíme?

Sherlock vs. Sherlock!
tony ave
tony ave
Marvel Studios

reklama

Tony Stark je nejdůležitější postavou marveláckého komiksového vesmíru. Není tedy divu, že se ho studio snaží vecpat do co nejvíc filmů. Letos měl velkou roli ve trojce Kapitána Ameriky a příští rok ho uvidíme v novém Spider-Manovi, kde bude mentorem Petera Parkera. Že na Tonyho návrat nechcete čekat až do července? Tak to máte kliku. Marvel ho totiž (údajně) použije i ve své nejbližší komiksovce.

strange best

VIDEO: Doctor Strange čaruje v parádním novém traileru!

Ano, řeč je o Doctoru Strangeovi, magické sólovce s Benedictem Cumberbatchem. Strange se objeví v kinech už 3. listopadu 2016 a většinu času stráví s novými postavami. Nejnovější informace ale hovoří o tom, že se rovnou dočkáme i propojení s Avengers, a to přímo srkz Tonyho Starka.

Ten se má objevit v potitulkové scéně, kde Strange... naverbuje do Avengers? Anebo si dva "Sherloci" pokecají o něčem jiném? Pravděpodobnější je samozřejmě to první, Thanos se totiž blíží a Strange by měl hrát v jeho zastavení stěžejní roli. V komiksech by se bez něj Země neobešla. Tak uvidíme, co se bude dít v květnu 2018 v Avengers: Infinity War!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!