Kdo je nový favorit na roli Jamese Bonda? Mladého herce proslavily komiksové filmy

V čele kandidátů na roli agenta 007 se objevil dost překvapivý mladý herec, kterého určitě dobře znáte. Alespoň podle vidění.
Kdo by mohl nahradit Daniela Craiga v roli Jamese Bonda?
Kdo by mohl nahradit Daniela Craiga v roli Jamese Bonda?
Metro-Goldwyn-Mayer

reklama

Podle zákulisních informací se vynořil nový favorit na obsazení role Jamese Bonda, kterou ve filmu Není čas zemřít definitivně opustil Daniel Craig. V tajném konkurzu prý výrazně zazářil Aaron Taylor-Johnson, a stal se tak hlavním favoritem producentů série Barbary Broccoli a Michaela G. Wilsona. Ti dříve prohlásili, že hledají herce ochotného upsat se Bondovi na mnoho let, tedy někoho mladšího.

Dvaatřicetiletý britský herec odpovídá všem zásadním požadavkům – má vzhled, fyzickou vybavenost i hereckou univerzálnost. Proslavil se hlavní rolí ve dvou dílech komiksovky Kick-Ass, objevil se jako Quicksilver v Avengers: Age of Ultron a bude mu patřit i hlavní role Kravena v chystaném spidermanovském filmu Lovec Kraven s plánovanou premiérou na podzim 2023.

Aaron Taylor-Johnson ve filmu Godzilla
Autor: Warner Bros. Aaron Taylor-Johnson ve filmu Godzilla

Výrazný byl taky jako Vronský po boku Keiry Knightley v nové adaptaci Anny Kareniny (2012) a za vedlejší roli v thrilleru Noční zvířata získal dokonce Zlatý glóbus. Drsňáky si střihl ve filmech Král psanec (2018), Tenet (2020) nebo ve válečném snímku The Wall (2017). Zazářil taky v nedávném akčňáku Bullet Train s Bradem Pittem.

Nejmenovaný zdroj britskému deníku The Sun uvedl: „Aaron se v září zúčastnil kamerových zkoušek na Bonda a producenti v čele Barbarou si ho zamilovali. Aktuálně je v čele kandidátů.“ Mezi těmi se skloňují taky jména jako Idris Elba, Henry Cavill nebo Jamie Dornan, producenti však už dříve zdůraznili, že k oficiálnímu oznámení dojde nejdříve v roce 2023.

Podívejte se na galerii z rolí Aarona Taylora-Johnsona a posuďte sami, nakolik v něm vidíte Jamese Bonda.

Zdroj: The Sun

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!