James Bond šokuje! Daniel Craig se v sexy tanečním klipu vtipně odstřihává od agentské minulosti

Daniel Craig si uvědomuje, jak těžké pro něho bude setřást image Jamese Bonda. V novém videu se ji rozhodl setřást sexy tanečními pohyby.
Daniel Craig už není James Bond, ukazuje vtipná reklama
Daniel Craig už není James Bond, ukazuje vtipná reklama
Metro-Goldwyn-Mayer / Belvedere Vodka

reklama

Daniel Craig bude pro spoustu lidí napořád agentem ve službách Jejího Veličenstva, tedy Jamesem Bondem. Podobně to měli svého času i jiní bondovští herci jako Sean Connery nebo Roger Moore. V novém reklamním spotu si však Craig s tímto odkazem vtipně zahrává.

Po úvodním bondovském záběru se totiž překvapivě vydává na odvážnou taneční výpravu, během které se představí v pohybech a stylech, které patří spíše na striptérské show. Vše zakončí drinkem v ruce a hláškou „Konečně. Jako by si užíval osvobození od role, která mu sice dala nehynoucí slávu, ale zároveň ho zaškatulkovala v očích diváků i filmových tvůrců.

Vtipně nadsazenou reklamu nemohl režírovat nikdy jiný než Taika Waititi, režisér filmů jako Králíček Jojo, Co děláme v temnotách a hlavně posledních dvou nejednoznačně přijatých a hodně ujetých dílů marvelovského Thora – Ragnarok a Láska jako hrom. Nebyl by to on, aby se v závěru taky neobjevil před kamerou...

Craig se bondovské nálepky už dávno úspěšně zbavuje. Svůj komediální talent uplatnil jako svérázný detektiv Benoit Blanc v satirické kriminálce Na nože, která brzy dostane druhý díl s podtitulem Glass Onion. On-line bude ke zhlédnutí už 23. prosince 2022. 

Zdroj: Variety

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!