Brutální trailer Jana Žižky nešetří usekanými končetinami. Ben Cristovao v něm přijde o hlavu

Nová upoutávka láká hlavně na šťavnatou a syrovou akci. Jan Žižka je v ní řezníkem z Trocnova.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Český filmový spektákl Jan Žižka
Bioscop

reklama

Pokud ještě někdo doufal, že by se ve filmu Jan Žižka mohl dočkat vcelku poklidného historické dramatu, tak nejnovější necenzurovaný trailer zadupe jeho poslední naděje do země. Velkoprodukce režiséra Petra Jákla totiž taková není a nikdy taková ani být neměla...

Stačí si vzít úderný mezinárodní název Medieval (Středověk), aby bylo jasné, že tady půjde o akční středověkou řezničinu pro mezinárodní publikum, která chce známé herecké tváře, svižné tempo a trochu nekomplikovaného dramatu i romantiky. Snad proto se příběh kromě Jana Žižky (Ben Foster) bude točit i kolem statečné Kateřiny (Sophie Lowe).

Jan Žižka
Autor: Bioscop Jan Žižka

A přesně na tohle publikum cílí nový necenzurovaný trailer, kde v doprovodu hip-hopových beatů teče krev proudem, sekají se končetiny a v jeho závěru Žižka brutálním způsobem připraví o hlavu Bena Cristovaa. Ten bude ve filmu na straně Žižkova bývalého mentora Toraka, jenž svému bývalému žákovi půjde po krku a očividně se nedočká závěrečných titulků.

Kromě Bena Fostera a Sophie Lowe se ve filmu objeví ještě Michael Caine, Til Schweiger, Roland Møller, Matthew Goode, Karel Roden, Jan Budař nebo Ondřej Vetchý. Film zamíří do kin už 8. září s českým dabingem i v původním anglickém znění s titulky.

Zdroj: Collider

reklama

reklama