Je Logan: Wolverine lepší než Temný rytíř?! Tady máte první nadšené reakce českých diváků!

Víme, jak moc se povedl drsný Logan.
Logan: Wolverine
Logan: Wolverine
20th Century Fox

reklama

Už tenhle čtvrtek jde do kin Logan, třetí díl wolverineovské ságy, jímž se chce Hugh Jackman s ikonickým hrdinou rozloučit. Asi není potřeba zdůrazňovat, že jsou očekávání na maximu. A pokud vás zajímá, jestli mají šanci se naplnit, tady máte naše čerstvé dojmy z výsledného filmu!

Karel Ryška / Prima COOL

Hugh Jackman to dokázal a po dvou mátožných sólovkách si vydupal famózní wolverineovskou rozlučku. Logan je řádně krvavým westernovým eposem, jenž vážně nemá prodat kupu hraček, takže může jít ve všech směrech až na dřeň. Akce, dialogy, příběh… to všechno dostalo prvotřídní péči a výsledkem je komiksová uberpecka, již si budeme připomínat ještě dlouhé roky. Kéž by se podobně syrových žánrovek urodilo víc. Tlačení na humor je totiž fajn, ale takhle vypiplané superhrdinské drama potěší dvakrát víc!

Hodnocení: 9/10

Ondřej Mrázek / Prima COOL

Tak počkat, tohle už jsem jednou hrál. Jmenovalo se to The Last of Us a byla to naprostá pecka. Logan (u nás vtipně pojmenovaný jako Logan: Wolverine) každopádně nevypadá jako nic, co byste už někdy v jiném X-Men filmu viděli. Je to poměrně nekompromisní mix dramatu a westernu, ve kterém teče krev, padají hlavy a postavy jsou extrémně sprosté, protože můžou. Zároveň je to ale film, který má srdíčko na správném místě, tlačí na vztahy a nebojí se kašlat na tradiční žánrová pravidla za účelem odvyprávění toho, pro co se tvůrci na začátku rozhodli. Jo, lepší rozlučku už si Wolverine zkrátka přát nemohl.

Hodnocení: 9/10

Petr Cífka/ Prima COOL

Wolverine jede naplno! V nejbrutálnější a nejkrvavější komiksárně, jakou jsme kdy viděli, se Hugh Jackman prý loučí se svou nejslavnější rolí a… je to strašnej nářez! Hutná atmosféra a pocit bezútěšnosti jsou jen průvodcem v téhle řízné road-movie, která servíruje extrémně silný příběh a špičkovou akci, v níž lítají hlavy a končetiny po desítkách, ale pořád ve famózní choreografii a s úžasným nábojem. Těžko si představit lepší film o stárnoucích superhrdinech, těžko si představit lepší loučení s Wolviem.

Hodnocení: 9/10

Vyrazíte na Logana do kina, nebo ne? Dejte vědět v diskuzi!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!