Fanoušci se bouří proti nové verzi animáku Jen počkej, zajíci! Podívejte se a posuďte sami

Novodobá předělávka legendárního seriálu s vlkem a zajícem si zatím moc příznivců nezískala.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Trailer nové podoby animáku Jen počkej, zajíci!
Sojuzmultfilm

reklama

Nejslavnější ruský animovaný seriál Jen počkej, zajíci! se představuje v nové podobě. Animační společnost Sojuzmultfilm zveřejnila trailer na chystaný film s názvem Jen, počkej zajíci! Prázdniny a hned musela zamknout komentáře na svém youtubovém kanále, jelikož se na ni snesla lavina kritiky.

Vlk se zajícem totiž dostali novou digitální 3D uhlazenou podobu s lacinně působící animací, která ztratila prakticky vše z kouzla originálu od oceňovaného Vjačeslava Kotěnočkina. Kvůli současným ruským předpisům navíc vlk nemůže kouřit ani pít alkohol, místo toho má být dle prohlášení tvůrců závislý na videohrách.

Nová verze Jen počkej, zajíci!
Autor: Soyuzmultfilm Nová verze Jen počkej, zajíci!

Ruská premiéra filmu je plánovaná na prosinec. Dodejme, že původní seriál vznikl v roce 1969 a úspěchy postupně sbíral ve 102 zemích světa. Čeští diváci ho vídali v kinech, ale taky na televizních obrazovkách ve Večerníčku. Aktuálně ho můžete sledovat na TV Prima.

Jak se vám nová verze líbí?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!