5 nejlepších rolí Johna Ceny: Z ringu to dotáhl až do Transformers

Jak se slavnému wrestlerovi daří na velkém plátně?
Bumblebee
Bumblebee
Paramount Pictures

reklama

Akčňák Smrtonosná hra začíná na Prima COOL už v sobotu ve 22.15. John Cena se tu představí jako polda, na něhož má pifku zločinec s tváří Aidana Gillena, a připraví mu tak pekelnou sadu úkolů v duchu Nebezpečné rychlosti, aby si s nešťastným strážcem zákona trochu pohrál. Uvážíme-li, že je Cena wrestler, nebude asi šokující, pokud náš padouch ve finále dostane, co mu patří. Jak si ale vlastně Cena vede ve filmovém světě? Mrkli jsme na jeho nejvýznamnější role a zhodnotili, jestli má třeba cenu mu věnovat, ehm, nějakou cenu!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Smrtonosná hra - upoutávka

05) Smrtonosná hra

Pokud by někdo pochyboval, že je Cena pro roli akčního hrdiny v duchu 80. let jako zrozený, Smrtonosná hra ho přesvědčí o opaku. Jeho polda, kterému geniální lupič s tváří Aidana Gillena (Malíček ze Hry o trůny) připraví ke splnění titulní smrtící úkoly, by totiž úplně stejně mohl nést obličej Arnieho nebo Slye v jejich nejlepších letech. A nepoznali byste rozdíl. Pro někoho to možná bude negativum, troufáme si ale hádat, že pro většinu diváků COOLu to bude nostalgická pecka jako ze starých časů!

04) Sisters

Cena však neumí hrát jenom role ultradrsňáků v ultrakrutopřísných bijácích, zvládá totiž i role ultradrsňáků v komediích! Příkladem za všechny budiž jeho rolička drogového dealera v komedii Sisters. Cena tu vypadá jako typický megařízek – právě jeho kontrast vůči ostatním postavám ale umí vyčarovat komediální hody!

03) Vykolejená

To však nutně neznamená, že Cena nemá své místo i v romantických komediích jako víc než jen komická vložka. Ve Vykolejené sice hraje první housle (a pije první ligu) Amy Schumer, Míša Cenů si však také utrhne větší roli než jen Náhodného Svalovce č. 3. Poprvé a nikoliv naposledy tu prokáže, že disponuje solidní porcí komediálního talentu.

02) Kazišuci

Naproti tomu v Kazišucích hraje Cena poměrně normálního otce od rodiny, pokud tedy lze za "normálního" označit někoho, kdo se vloudí na maturitní večírek své dcery a rozhodne se, že tu dohlédne, aby nepřišla o nevinnost. Výsledkem je fajnová přisprostlá komedie, která působí, jako kdyby byly Prcičky natočeny z pohledu rodičů, kteří se rozhodli psychicky tyranizovat své potomky. Zkrátka zábava!

01) Bumblebee

Když pořízek natáčí komedie, je to zábava – jen se zeptejte Rocka. Byla by však škoda takové pořízky nevyužít i v akčních filmech – jen se zeptejte Rocka! V nedávném transformerovském Bumblebeem si tak Cena zahrál roli "záporáckého" superagenta ze Sectoru 7, který se za ústředním žlutým robotem honí jako smyslů zbavený. Samozřejmě si ve finále vše trochu rozmyslí, ale ukazuje přitom, že kdyby více filmů Cenu obsadilo do role antagonisty, vůbec by to nebylo mimo!

Smrtonosná hra začíná na Prima COOL v sobotu ve 22.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!