Geniální akční nářez: John Wick 4 se představuje v novém traileru

Jeden z nejočekávanějších filmů roku 2023 poslal do světa upoutávku, po níž se opět pokloníte před umem Keanu Reevese.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

John Wick
Lionsgate Films

reklama

John Wick: Chapter 4 bezpochyby patří mezi nejočekávanější akční filmy roku 2023 – a jelikož míří do kin už 30. března, vrhají na nás tvůrci v čele s režisérem celé série Chadem Stahelskim plnokrevný trailer. A krví se v něm opravdu nešetří... pokud ji tedy v záplavě dynamické akce smysly vůbec zvládnou zachytit.

Keanu Reeves bude tentokrát jako John Wick vzdorovat ještě větší přesile a drsnějším protivníkům, jelikož se cena za jeho hlavu v podsvětí stále zvyšuje. Ostatně stejně jako schopnosti a nápaditost tvůrců celé série.

John Wick
Autor: Lionsgate Films John Wick

Z prověřených herců se kromě Reevese vrací i Laurence Fishburne, Ian McShane nebo Lance Reddick. Nově pak v Johnu Wickovi uvidíme asijskou akční legendu Donnieho Yena (série lp Man) nebo Billa Skarsgarda (To, Barbar, Castle Rock). 

Momentálně můžete na Keanu Reevese narazit v ulicích Prahy, kde natáčí spin-off Johna Wicka s názvem Ballerina, který je věnován nájemné vražedkyni v podání Any De Armas (Blondýnka, The Gray Man, Není čas zemřít). Těžko uvěřit, že pak Reeves ve svých osmapadesáti letech rovnou naskočí do pátého Johna Wicka. A navíc ho čeká ještě hlavní role v akčňáku BRZRKR podle vlastního komiksu a taky druhý Constantine. Wow!

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!