Johnny Depp odstupuje z filmové série Fantastická zvířata

Postava černokněžníka Gellerta Grindelwalda bude přeobsazena.
Johnny Depp jako Gellert Grindelwald
Johnny Depp jako Gellert Grindelwald
Warner Bros.

reklama

Jestli jste se těšili na návrat Johnnyho Deppa do role Gellerta Grindelwalda, máme pro vás špatnou zprávu. Samotný Depp na Instagramu oznámil, že byl studiem Warner Bros. požádán, aby se jako černokněžník z filmové série Fantastická zvířata nevracel – a rovnou dodal, že téhle žádosti vyhověl.

Mohou za Deppův odchod slabší výdělky druhého dílu, který šel do kin na podzim 2018? Kdepak. Všechno souvisí se soudní bitvou, jíž Depp vede s vydavatelem britského bulvárního plátku The Sun. Ten spravil svět o tom, že slavný herec bil svou bývalou manželku, herečku Amber Heard, a ačkoliv celá aféra ani zdaleka není u konce, britské soudy daly nejnověji za pravdu bulváru. Reakcí studia Warner Bros. následně byla žádost, aby se Depp nevydával na plac dalších Fantastických zvířat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Johnny Depp (@johnnydepp),

Ve třetím z pěti chystaných dílů kouzelnické série tedy uvidíme v roli Grindelwalda jiného herce. Jeho oznámení je zřejmě za rohem, jelikož se v září začalo natáčet, a pokud se ještě něco nezmění, hotový film půjde do kin v létě 2022.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!