Joker 2: První upoutávka potvrzuje novou tvář Harley Quinn a datum premiéry

Pokračování nečekaného komiksového hitu představilo novou hereckou hvězdu. A navíc oficiálně víme, kdy půjde do kin.
Joker
Joker
Warner Bros.

reklama

Studio Warner Bros. dělá všechno pro to, aby po zrušení filmu Batgirl a nejistotě ohledně navazujících filmů uklidnilo komiksové fanoušky. Proto s pořádným předstihem oznámilo pokračování Jokera, v němž se Joaquin Phoenix vrátí do hlavní role slavného batmanovského padoucha.

Film dostal název Joker: Folie à Deux a soustředí se na toxickou romanci Jokera s Harley Quinn. Potvrdily se taky spekulace, že Harley ztvární Lady Gaga, která na svém Twitteru zveřejnila krátkou upoutávku se známou melodií klasického hitu Cheek to Cheek.

Kromě tančících siluet obou hrdinů na konci ukázky zasvítí datum premiéry, které je stanoveno na 4. říjen 2024. Jak už je známo, film změní žánr. Půjde o muzikál nebo alespoň o film s výraznými hudebními čísly a dospělou přístupností.

Ústřední tvůrčí tým zůstává stejný – režírovat bude Todd Phillips (Pařba ve Vegas, Starsky & Hutch), který píše i scénář, opět s pomocí Scotta Silvera (8. míle, Fighter). Většina příběhu se má podle informací magazínu The Wrap odehrávat v Arkham Asylum, známém nápravném zařízení pro superpadouchy.

Za mřížemi Arkhamu by měl Joker poznat svou životní lásku a oba spolu budou sdílet pohled na svět plný úzkostí, halucinací a bludů – právě sdílené šílenství totiž bývá klinicky označováno výrazem Folie à Deux, který najdete v podtitulu filmu.

Těšíte se?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!