Takhle vypadá nový znetvořený Joker: Fanoušci ve vystřižené scéně z Batmana našli důležitý detail

Rozhovor Batmana s Jokerem, který byl z nového filmu vystřižen, si teď můžete pustit v celé jeho děsivé kráse.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vystřižená scéna filmu The Batman z blázince Arkham
Warner Bros.

reklama

Dlouhou dobu se spekulovalo, že nový Batman ve svém závěru představí taky krále podsvětí Gothamu, proslulého Jokera. Diváci se sice nakonec dočkali, ale šlo jen o krátký moment s šíleným smíchem, který se zařízne pod kůži.

Teď se však režisér Matt Reeves podělil o celou pětiminutovou vystřiženou scénu, v níž Batman (Robert Pattinson) zpovídá v blázinci/vězení Arkham značně znetvořeného muže, aby zjistil, kdo je oním tajemným sériovým vrahem terorizujícím Gotham, po kterém ve filmu pátrá.

Vystřižená scéna filmu The Batman z blázince Arkham
Autor: Warner Bros. Vystřižená scéna filmu The Batman z blázince Arkham

Poprvé tak můžeme v nepřímých, rozmazaných nebo částečných záběrech vidět, jak svého Jokera pojme irský herec Barry Keoghan (Eternals, Dunkerk, Zabití posvátného jelena). Nejvíce připomíná grotesknější verzi psychopatického klauna, jak ji představil komiks z roku 2008, jehož autorem byl Brian Azzarello a ilustrátorem Lee Bermejo.

Jak už je pro Jokera typické, tak sice Batmanovi naznačí pár věcí, ale pak přejde do psychologické války, když mu vysvětli, že má s Riddlerem (Paul Dano) společného daleko více, než si je ochotný připustit. No a potom ukradne kancelářskou sponku z fotek, kterou určitě využije k něčemu úplně jinému než k útěku z Arkhamu...

Co říkáte na nového Jokera v jeho první scéně?

ZDROJ: ComicBookMovie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!