Jsou Piráti z Karibiku 5 lepší než jednička?! První ohlasy dávají jasnou odpověď!

Bude Jack Sparrow slavit?
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
The Walt Disney Company

reklama

Pátí Piráti z Karibiku jdou do kin už ve čtvrtek, kdy budete moct sami přijít na to, jestli se vám líbí, nebo ne. Že po minulých dílech nevíte, jestli máte do kina vůbec vyrazit? V tom případě by vás mohly zajímat první ohlasy, které pocházejí od amerických kritiků.

Jak možná tušíte, první Piráti z Karibiku kdysi probudili nadšení, s každým dalším dílem ale hodnocení klesalo. Čtvrtý díl se pak nelíbil ani řadě diváků, studio Disney tedy mělo pětkou co napravovat. Jak se to povedlo? Zatím to moc dobře nevypadá. Z prvních 17 recenzí je totiž jen 5 spokojených a průměrné hodnocení je 4,8/10, tedy ještě horší než u čtyřky, která má 5/10.

Ano, jedná se pouze o startovní číslo, které se určitě bude měnit. U Disneyho ale určitě doufali v lepší rozjezd a bez pochyby budou (jako u všech velkých značek) spoléhat hlavně na divácké ohlasy. Dosavadní recenze tvrdí, že se pátí Piráti sice snaží vrátit ke stylu jedničky, i přesto se z nich ale vyklubala velkolepá hloupost, v níž je Jack Sparrow čím dál tím méně vtipný. Diváci, které trápila čtyřka, by tudíž měli kino ještě zvážit.

Myslíte, že se vám film i tak bude líbit? Anebo jste na Jacka Sparrowa dávno zanevřeli a další šanci už od vás nedostane? Dejte vědět v diskuzi, ať začneme trénovat na spoustu vášnivého debatování!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!