První český trailer Jurského světa 3 vrací mezi dinosaury hrdiny původního Jurského parku

Třetí díl Jurského světa má podtitul Nadvláda a hrdinové obou dinosauřích trilogií v něm konečně spojí síly.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jurský svět: Nadvláda
Universal pictures

reklama

Nadešel čas velké sešlosti! Od oznámení prvního Jurského světa se spekulovalo o tom, kdy se do série vrátí Alan Grant (Sam Neill), Ellie Sattler (Laura Dern) a Ian Malcolm (Jeff Goldblum). Hrdinové původního Jurského parku v jedničce chyběli, ve dvojce se pak mihnul jen Malcolm. Trojka ale všechno napravuje, jelikož se po boku Owena Gradyho (Chris Pratt) a Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) konečně objeví celá stará garda.

Jurský svět: Nadvláda
Autor: Universal pictures Jurský svět: Nadvláda

Ačkoliv se čekalo, že se legendární hrdinové poprvé ukážou na fotkách, studio Universal to vzalo hopem. Všichni se totiž vracejí rovnou v traileru, čímž se potvrzují zprávy, že budou mít ve filmu zásadní roli. Co přesně je čeká? Zápletka se točí kolem začlenění dinosaurů do lidského světa – respektive pokusu mu zabránit. Jak ale víme z prvního filmu, příroda si vždycky najde cestu, tak uvidíme, jak to celé dopadne. Nahoře si každopádně můžete pustit slíbený trailer!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!