Jurský svět 3: První fotka ukazuje hlavní hrdinku v nesnázích, pětiminutový prolog zase dinosaury

Na očekávaný miliardový hit si sice musíme ještě nějakou dobu počkat, přesto se několika prvními střípky můžeme pokochat už teď.
Jurský svět: Nadvláda láká na stylové završení trilogie.
Jurský svět: Nadvláda láká na stylové završení trilogie.
Universal pictures

reklama

Nebýt pandemie, pravděpodobně by se tahle úspěšná série zakončila ještě letos. První Jurský svět se objevil v roce 2015, pokračování s podtitulem Zánik říše přišlo přesně o tři roky později. A svižným letním blockbusterem se letos mohl stát i třetí díl s úderným názvem Nadvláda, nakonec si však musíme počkat až do června roku 2022. Kampaň se nicméně pomaličku rozjíždí a my se můžeme podívat, co si pro nás duchovní otec této trilogie Colin Trevorrow připravil.

Časopis Total Film získal první obrázek z filmu Jurský svět: Nadvláda
Autor: Universal pictures Časopis Total Film získal první obrázek z filmu Jurský svět: Nadvláda

Na první zveřejněné fotce mohou fanoušci vidět Bryce Dallas Howard, hvězdu předchozích snímků, která se nachází ve značně nezáviděníhodné situaci. Tvůrci tak pokračují v promyšleně dávkované kampani, v jejímž rámci před pár měsíci představili několik sekund precizních digitálních dinosaurů, na něž vzápětí navázali hned pětiminutovým videem označeným jako „prolog“. To bylo původně k vidění pouze v kinech před letošním letním hitem Rychle a zběsile 9, v listopadu však bylo oficiálně zveřejněno na internetu. Můžete se na něj podívat zde:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Český prolog filmu Jurský park: Nadvláda

Podle původních plánů se mělo o jednat o prvních pět minut snímku, které ukazují jeho premisu: Krev Tyrannosaura rexe před 65 miliony let vysaje komár a dinosauří DNA se následně díky jejímu uchování v jantaru podaří reprodukovat – samozřejmě se strašlivými důsledky. Trevorrow se však nakonec rozhodl tuto pětiminutovku z finálního snímku vystřihnout, takže ji můžeme brát alespoň jako lákadlo na divoké dobrodružství, které nás opět čeká.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!