Kdy se začne točit druhý Deadpool?

Wade Wilson se chystá na další krvavou štaci.
dead girl
dead girl
20th Century Fox

reklama

Dvojce Deadpoola chybí jedna zásadní věc: datum premiéry. Nejpravděpodobnější je únor 2018, studio 20th Century Fox ale stále mlčí a oznámilo jen to, že se vrací scenáristé Rhett Reese a Paul Wernick, režisér Tim Miller a samozřejmě hlavní tahoun Ryan Reynolds.

Pokračování letošního hitu nám navíc představí Cablea, mutantího žoldáka z budoucnosti, který se vrátí v čase a bude chtít zpacifikovat lidstvo. To se nebude líbit Deadpoolovi, který chtě nechtě mívá své hrdinské momenty, a právě na tomhle konfliktu by měla stát celá zápletka. Kdy se s ní Miller a spol. vydají před kamery? Ani to jsme dlouho nevěděli, producent Simon Kinberg to ale konečně objasnil.

dead ave wol

Objeví se někdy Deadpool a Wolverine v Avengers?

Foxové momentálně točí trojku Wolverina, v níž bude Hugh Jackman řádit s Patrickem "Profesorem X" Stewartem, no a dalším pánem na holení je Deadpool. Před kamery se prý půjde na začátku příštího roku, což znovu potvrzuje, že je premiéra v únoru 2018 velice reálná. Snad ji studio brzy potvrdí. I tak ale bude rok a půl dlouhé čekání dost úmorné!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama