Kdy se začne točit druhý Deadpool?

Wade Wilson se chystá na další krvavou štaci.
dead girl
dead girl
20th Century Fox
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvojce Deadpoola chybí jedna zásadní věc: datum premiéry. Nejpravděpodobnější je únor 2018, studio 20th Century Fox ale stále mlčí a oznámilo jen to, že se vrací scenáristé Rhett Reese a Paul Wernick, režisér Tim Miller a samozřejmě hlavní tahoun Ryan Reynolds.

Pokračování letošního hitu nám navíc představí Cablea, mutantího žoldáka z budoucnosti, který se vrátí v čase a bude chtít zpacifikovat lidstvo. To se nebude líbit Deadpoolovi, který chtě nechtě mívá své hrdinské momenty, a právě na tomhle konfliktu by měla stát celá zápletka. Kdy se s ní Miller a spol. vydají před kamery? Ani to jsme dlouho nevěděli, producent Simon Kinberg to ale konečně objasnil.

dead ave wol

Objeví se někdy Deadpool a Wolverine v Avengers?

Foxové momentálně točí trojku Wolverina, v níž bude Hugh Jackman řádit s Patrickem "Profesorem X" Stewartem, no a dalším pánem na holení je Deadpool. Před kamery se prý půjde na začátku příštího roku, což znovu potvrzuje, že je premiéra v únoru 2018 velice reálná. Snad ji studio brzy potvrdí. I tak ale bude rok a půl dlouhé čekání dost úmorné!

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama