Nejlepší akční nářez roku? Nový český trailer Kingsmanů ukazuje jejich první velkou misi

Něco tak nabušeného, nápaditého a precizně sestříhaného už jsme tu dlouho neměli.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kingsman: První mise
Walt Disney Studios

reklama

Hromada odkladů a taky hromada trailerů, to všechno platí pro prequel akční série Kingsman s podtitulem První mise. Jenže ten nejnovější (už šestý!) nakládá takovým způsobem, že by mnoha fanouškům fakt zlomilo srdce, kdyby se opět změnil snad už definitivní termín, příznačně stanovený těsně před Vánoce.

Jelikož se jedná o červenou verzi traileru určenou pro odrostlejší publikum, dojde na ostřejší hlášky a šťavnatější akci včetně sekání hlav. To všechno za zvuků Kalinky, kterou ve světě proslavili Alexandrovci. Jak už je dobře známo, u soumraku carského Ruska nebyl pouze Rasputin, ale taky první nezávislá tajná služba na světě.

Kingsman: První mise
Autor: Walt Disney Studios Kingsman: První mise

Režisér Matthew Vaughn i napotřetí ukazuje, že Kingsman je jeho vymazlené dítko, které si rozhodně zaslouží velká filmová plátna. Navíc dorazí i v 3D verzi, která dodá jeho rozmáchlým akčním choreografiím ještě jednu dimenzi.

Těšíte se? 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!