Pod postelí opravdu číhá monstrum! Po děsivém traileru nového hororu neusnete

Nový horor na motivy povídky od Stephena Kinga bude zanedlouho strašit i v českých kinech.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kostlivec
20th Century Studios

reklama

Původně měl jít rovnou na streaming, ale pak přesvědčil svou kvalitou a zamíří taky do kin, a to včetně těch českých, kde ho uvidíme od 8. června 2023. Takový je příběh nového hororu Kostlivec (The Boogeyman), který vznikl na motivy povídky Stephena Kinga a vypráví o tom, že není dobré si nechávat kostlivce ve skříni.

Příběh se soustředí na středoškolačku Sadie Harper v podání herečky Sophie Thatcher (Lidé zítřka, Boba Fett: Zákon podsvětí) a její mladší sestru Sawyer ztvárněnou Vivien Lyrou Blair (Obi-Wan Kenobi, V pasti), které se těžce vypořádávají se ztrátou matky.

Kostlivec
Autor: 20th Century Studios Kostlivec

Moc jim v tom nepomáhá jejich otec, psychoterapeut Will (Chris Messina), který má dost starostí sám se sebou. Jednoho dne dorazí ke dveřím jejich domu zoufalý pacient a přinese s sebou i nadpřirozenou bytost, která ráda rozkládá rodiny a živí se utrpením svých obětí.

Kostlivec je dílem scenáristické dvojky Scotta Becka a Bryana Woodse (Tiché místo), jimž pomáhal ještě Mark Heyman (Černá labuť). Režíruje Rob Savage (Host, Dashcam). V dalších rolích se objeví David Dastmalchian, Marin Ireland nebo Madison Hu.

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!