Ledové království 3 bude! Disney odhalil velkolepé filmové plány

Fanoušci animovaných hitů se dočkají slušné nadílky. Co všechno má Disney v plánu?
Ledové království II
Ledové království II
Walt Disney Pictures

reklama

Když máte úspěšný animák, nemůžete ho nechat dlouho ležet ladem. Uvědomuje si to i gigant Disney, který nebyl úplně spokojen s úspěchem nedávných filmů, a tak se rozhodl vrátit ke svým ověřeným hitům.

Jeho šéf Bob Iger na pravidelné prezentaci o finančních výsledcích prozradil, že se pracuje na filmech Ledové království III, Příběh hraček 5 a taky na dvojce Zootropolis: Města zvířat. „Brzy přineseme více informací o těchto filmech, ale jde o skvělý příklad, jak se více opíráme o naše bezkonkurenční značky a franšízy,“ prohlásil Iger.

Přestože nebyly zveřejněny žádné podrobnosti, tak v případě Ledového království už je jistotou například návrat Joshe Gada, který dal hlas Olafovi. Očekává se, že nezměněný zůstane tvůrčí tým z jedničky a dvojky, tedy režisérská dvojice Chris Buck a Jennifer Lee.

Zatímco třetí díl Ledového království a dvojka Zootropolis byly jen otázkou času, v případě Příběhu hraček asi budou fanoušci rozděleni. Mnoho z nich totiž vnímalo trojku jako ideální završení příběhu a čtyřka (ačkoli kvalitní a úspěšná) působila jako trochu zbytečná kapitola navíc. S velkým úspěchem se pak nesetkala ani nedávná odbočka Rakeťák.

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!