Žraloci už zase požírají modelky! Pochutnejte si na traileru nových plážových jatek

Moře se zase jednou zbarví do ruda. A nebude to barvou zapadajícího slunce...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový žraločí thriller Maneater
Saban Films

reklama

Žraločích filmů není nikdy dost. Od premiéry prvních Čelistí už brzy uběhne padesát let, ale pravidelný přísun letních filmů o žraločích zabijácích zřejmě nikdy neskončí. Logika filmového průmyslu je přitom neúprosná. Diváci je žerou, tak proč bychom je netočili? Ostatně lepší téma oddechového letního thrilleru těžko vymyslet.

Námět i základní zasazení jsou dané, vše je tak otázkou kvality zpracování, případně neotřelého přístupu. Nový snímek Maneater neboli Lidožrout si však podle traileru s ničím moc nelámal hlavu. Řemeslně nevypadá úplně tragicky, prostě klasicky béčkově, ale jinak si jen odškrtává nezbytné žánrové položky, což dokazuje i jeho synopse:

Nový žraločí thriller Maneater
Autor: Saban Films Nový žraločí thriller Maneater

"Existuje snad lepší místo, kde zabít všechny smutky, než idylický ostrovní ráj? Přesně taková byla úvaha přátel krásné Jesse. Přesvědčili ji, aby její zkrachovalé zasnoubení nestálo v cestě tomu, aby si s nimi užila své předem zaplacené tropické líbánky. Jenže zabíjet se nebudou pouze smutky, protože pod hladinou číhá lidožravý žralok."

Film režíruje zkušený béčkový řemeslník Justin Lee a kromě spousty začínajících, mladých, pohledných a nepříliš talentovaných herců (určených k rychlé konzumaci) v něm uvidíme i několik zkušenějších, jakými jsou Shane West (Danyho parťáci, Pohotovost, Gotham), Nicky Whelan (Scrubs: Doktůrci, Satisfaction) nebo Branscombe Richmond (Odpadlík, Kopačky). Film dorazí až na konec letní sezóny, konkrétně 26. srpna.

Šmakuje?

Zdroj: Geek Tyrant

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!