Nové upoutávky Lokiho a Black Widow ukazují budoucnost marveláckého vesmíru

Nastal čas pro Lokiho... a taky Owena Wilsona jako Mobiuse.
Loki a Black Widow
Loki a Black Widow
Marvel Studios

reklama

Další seriálový spin–off studia Marvel se blíží. Po nedávno skončené WandaVision a aktuálním The Falcon and the Winter Soldier bude mít v červnu premiéru taky první šestidílná sezona seriálu Loki, točící se právě kolem boha lsti a falše Lokiho.

Odehrávat se bude po konci filmových Avengers: Endgame a půjde v něm o napravení roztříštěného toku času způsobeném používáním Tesseractu. K plnění tohoto úkolu pověří Toma Hiddlestona v roli hlavního hrdiny Owen Wilson coby Mobius, zástupce organizace Time Variance Authority, která dohlíží nad správou multiverza, tedy toku času i návaznosti všech dimenzí.

Trailer ukazuje, že co se týče žánru, čeká nás humorné pošťuchování a pletichaření ve stylu buddy movies, takže opět zajímavá změna stylu. Cestování časem navíc nabízí takřka nekonečné možnosti k prohloubení marveláckého univerza. Co se týče výpravy, snese ukázka srovnání i s celovečeráky od Marvelu jako třeba s dlouho odkládanou Black Widow.

Ta konečně dostala definitivní datum uvedení do kin, které proběhne 8. července paralelně se streamovací premiérou, protože už si Marvel prostě nemůže dovolit film dále odkládat právě kvůli návaznosti na seriály a další chystané filmy. Dorazil i nový trailer, který se rozhodně nedrží zpátky. 

Kdybyste si museli vybrat – Loki nebo Black Widow?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama