Margot Robbie si bude hrát na Robina Hooda v novém historickém filmu!

Protože Margot Robbie zřejmě není nikdy dost!
Sebevražedný oddíl (2016) / Robin Hood (2010)
Sebevražedný oddíl (2016) / Robin Hood (2010)
Warner Bros. Pictures/Universal Pictures

reklama

Margot Robbie je momentálně snad nejvyhledávanější blonďatou herečkou v Hollywoodu. Což nám zaprvé vůbec nevadí a zadruhé se není moc čemu divit. Většinu diváků poprvé omráčila svým výkonem ve Vlkovi z Wall Street a ten zbytek si ji pak definitivně zamiloval jako šílenou Harley Quinn v Sebevražedném oddílu. S tou poslední se pak rozhodně jen tak loučit nehodlá, protože se už za pár let dočkáme spin-offu s názvem Gotham City Sirens.

Harley Quinn

FOTO: Harley Quinn dostane vlastní film. Objeví se v něm tyhle dvě komiksové sexbomby!

Každopádně to není jediné, co má populární herečka nyní v plánu. Kromě biografického snímku I, Tonya, ve kterém ztvární nechvalně proslulou krasobruslařku Tonyu Harding, se teď totiž upsala k hlavní roli ve snímku Marion.

Že vám to nic neříká? Tak vězte, že Marion je přítelkyní legendárního zbojníka Robina Hooda a v tomto novém zpracování bude hned v úvodu sledovat, jak její milovaný zemře. Ona pak následně popadne luk a meč a vydá se na záchranu království. Producenti celý film popisují jako mix Statečného srdce a Hry o trůny, což je samozřejmě přeháňka. Spíš čekáme klasický hrdinský příběh, akorát místo slavného Robina Hooda prostě dostaneme jeho o něco méně slavnou holku. Tak aspoň, že ji bude hrát ta Margot Robbie.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!