Marvel oficiálně představil nástupce Avengers. Na jaké herce a hrdiny se můžeme těšit?

Avengers definitivně končí, ale už známe složení supehrdinského týmu, který je nahradí.
Avengers
Avengers
Marvel Studios

reklama

Kevin Feige, prezident Marvel Studios, oficiálně potvrdil, že tato generace filmových Avengers už definitivně dosloužila a fanoušci už by měli upřít svou pozornost k novému týmu, který je v následujících letech nahradí.

„Přestože už Avengers nefungují, neznamená to, že by v MCU nebylo uskupení supehrdinů. Nejsou možná organizovaní stejně jako Avengers, ale rozhodně jde o skupinu a říkají si Thunderbolts,“ naznačil Feige na sobotní prezentaci Marvel Studios.

Fanoušci komiksů už vědí, že v případě Thunderbolts jde o jakousi marvelovskou obdobu Sebevražedného oddílu. Jde tedy spíše o skupinu antihrdinů s nepěknou pověstí a minulostí, kteří se však z různých důvodů rozhodli konat dobro – dělají to však svým dost svérázným a ne úplně čistým způsobem.

Tým bude až nečekaně čerpat z postav, na nichž stál film Black Widow (2021). Povede ho Jelena Belová, nová Black Widow v podání herečky Florence Pugh. Vrátí se taky Red Guardian zahraný Davidem Harborem a Taskmaster (Olga Kurylenko), takže je hned jasné, že mezi postavami bude asi slušné dusno.

Těšit se můžeme i na Winter Soldiera (Sebastian Stan), Johna Walkera (Wyat Russell), známého především ze seriálu Falcon a Winter Soldier, a obávanou Ghost z druhého Ant-Mana (Hannah John- Kamen), která umí procházet zdmi. Důležitou figurou pro celý tým bude Valentina Allegra de Fontaine (Julia Louis-Dreyfuss), která bude mít podobnou úlohu, jakou měl Nick Fury v případě Avengers.

Thunderbolts uvidíme jako kompletní tým ve stejnojmenném filmu, který má naplánovanou premiéru na 28. červenec 2024. Režírovat bude Jake Schreier (Robot a Frank, Papírová města). Tehdy už by se však měl dávat dohromady taky konkurenční tým „správňáků“, nová kangovská dynastie Avengers.

Zdroj: Gizmodo

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!