Marvel pošle do kin nového Bladea! Jak to vypadá s X-Meny a Fantastickou čtyřkou?

Jaké jsou plány Marvelu po nově oznámených filmech?
Blade
Blade
New Line Cinema
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Marvel právě představil pět nových filmů a pět nových seriálů, které budou mít premiéru v příštích dvou letech. Propojený vesmír kolem Avengers tím ale samozřejmě nekončí, jelikož se už nyní ví o dalších šesti filmech, které dorazí nejdřív v roce 2022. Marvelácký šéf Kevin Feige je letmo zmínil na konci oznamování aktuálnějších projektů, aby si lidé nemysleli, že se na ně zapomnělo. A nejspíš je (skoro) všechny uvítáte s otevřenou náručí!

O čem je tedy řeči? V první řadě o třech pokračování zajetých sérií – o dvojce Black Panthera, o dvojce Captain Marvel a o trojce Strážců Galaxie. Dále jsme dostali ujištění, že se pomalu blíží nové verze Fantastické čtyřky a X-Menů, zdaleka nejvíc pozornosti ale sklidil Blade. Potvrzení filmu totiž doprovázelo oznámení představitele hlavní role, jímž bude… Mahershala Ali!

Mahershala Ali v seriálu Luke Cage
Autor: Marvel Television Mahershala Ali v seriálu Luke Cage

Přesně tak, novým Bladem je držitel dvou Oscarů (Moonlight a Zelená kniha), jehož může znát z Lukea Cage, Temného případu nebo Domu z karet. Mahershala prý zavolal Feigemu a následně mu vysvětlil, že chce být nový Blade, na což Feige jen bezbranně kývnul. V roce 2022 nebo 2023 nás tedy čeká comeback slavného upírobijce a řada lidí se shoduje na tom, že tahle role asi nešla obsadit lépe!

Blade
Autor: Marvel Studios Blade
Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama