Marvel potvrdil, že Steve Rogers skončil jako Kapitán Amerika

Konec jedné éry...
iron kapp
iron kapp
Marvel Studios

reklama

Komiksovým fanouškům to v květnu přišlo úplně jasné, teď se ale ukázalo, že řada lidí moc nepochopila konec třetího Kapitána Ameriky. Pamatujete si, jak Steve Rogers odhodil svůj štít a v poslední scéně filmu neměl uniformu? Marvel tím chtěl dát jasně najevo, že velitel Avengers odložil svoje superhrdinské alter ego a nadále nebude vystupovat jako Kapitán Amerika.

Proč to řešíme nyní? Protože tenhle záměr (pro jistotu) potvrdili režiséři filmu, kteří začali propagovat vydání domácích nosičů. Chris Evans se samozřejmě vrátí do kin ve třetích Avengers, kde bude po boku Iron Mana, Thora nebo Hulka bojovat s fialovým uberpadouchem Thanosem. Místo patriota v americké vlajce ale vyrazí do bitvy jako "obyčejný supervoják" Steve Rogers.

Co se bude dít s mantlem Kapitána Ameriky? Pokud se náhodou nechystá comeback (jakože by neměl, když se odhozením štítu šikovně uzavřela kapitánská trilogie), mohli by ho převzít Winter Soldier nebo Falcon, kteří Rogerse nahradili v comicsech. Tyhle novinky jsou ale ještě daleko, zatím můžeme jen divoce spekulovat.

reklama

reklama