První český trailer Matrixu 4: Keanu Reeves se vrací jako legendární Neo

Neo a Trinity jsou zpátky, otevírá se zbrusu nová kapitola Matrixu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Matrix
Warner Bros.

reklama

Je nejočekávanějším filmem letošních Vánoc nový Spider-Man, komedie K zemi hleď! s Leonardem DiCapriem nebo čtvrtý Matrix? Ještě včera by řada lidí řekla, že vede Neo, po dnešku ale možná všechno bude jinak. Návrat mezi roboty, agenty a zelený počítačový kód je totiž... maličko rozporuplný?

Jasně, Matrix Resurrections vypadá jako plnokrevná akční sci-fi, kterých nikdy není dost. Keanu Reeves si ale bohužel nechal vizáž Johna Wicka (a nikdy nedostane černé brýle!), mladého Morphea zatím nikdo nevysvětlil a první upoutávka se dlouho rozjíždí a nenabídne toho zase tolik.

Matrix
Autor: Warner Bros. Matrix

Kde je nějaká dechberoucí akční scéna? Kde je výraznější vizuální podání? A proč se nevytasila ikonická hudba? Jasně, jde o první upoutávku, rozhodně ale mohla být lepší. Posuďte to ostatně sami!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama