Nejšílenější film roku! Český trailer Medvěda na koksu ukazuje geniální drsnou komedii

Když do lesa spadne zásilka s kokainem a najde ji medvěd, můžete si být jistí, že se začnou dít věci.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Medvěd na koksu
Universal pictures

reklama

Milovníci survival thrillerů si můžou přidat do kalendáře jednu speciální položku, protože už 23. února 2023 vtrhne i do českých film snímek Medvěd na koksu. Jeho název jasně vyjadřuje zápletku, která sice zní dost šíleně, ale vychází ze skutečných událostí, k nimž došlo v roce 1985 na severu amerického státu Georgia.

Pašerák tehdy musel vyhodit z přetíženého letadla část nákladu kokainu, který našel medvěd a dal si pořádně do čumáku. Našli ho za tři měsíce mrtvého vedle 40 otevřených balíčků. Dnes je vystaven vycpaný v Lexingtonu v americkém Kentucky pod jménem Cocaine Bear, což je taky originální název filmu.

Medvěd na koksu
Autor: Universal pictures Medvěd na koksu

Tvůrci si samozřejmě celý příběh přibarvili a dali mu thrillerovou podobu s pořádnou dávkou komediální nadsázky. Koksem napumpovaný medvěd jim dal ideální záminku k tomu, aby z jinak plachého zvířete udělali vraždící monstrum s potlačeným pudem sebezáchovy, což rychle pocítí všichni okolo – včetně týmu pátrajícím po ztracené zásilce. A jak správně tušíte, trailer nabízí všechna žánrová potěšení, která by diváci od filmu mohli čekat.

Režie Medvěda na koksu se ujala herečka a režisérka Elizabeth Banks (Charlieho andílci, Ladíme 2, Mládeži nepřístupno). Do hlavních rolí obsadila Keri Russell (Paroží, Takoví normání Američané), Aldena Ehrenreicha (Solo: Star Wars Story, Brave New World) a zejména pak nedávno zesnulého Raye Liotu, který měl jednu z nejslavnějším roli ve filmu Kokain. Ten však byl zcela bez medvědů...

Zdroj: Variety

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!