Medvídek Pú jako vraždící maniak v novém hororu, který fakt není vhodný pro děti

Jak by dopadl populární pohádkový hrdina, kdyby se nechal ovládnout traumatem z dětství?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Filmový horor Winnie the Pooh: Blood and Honey
ITN Studios

reklama

Medvídek Pú je jedním z nejznámějších dětských hrdinů moderní doby, takže není divu, že se dočkal i mnoha filmových adaptací, a to nejen animovaných. Stačí vzpomenout na nedávný hraný film Kryštůfek Robin s Ewanem McGregorem v hlavní roli. Nejnovější adaptace s názvem  Winnie the Pooh: Blood and Honey neboli Medvídek Pú: Krev a med však zašla ještě podstatně dál...

Medvídek Pú je v ní totiž vraždícím maniakem, který se vypořádává s dávným traumatem. Byl totiž Kryštůfkem Robinem (Nikolai Leon) opuštěn a ponechán osamělý v lese, což u něho evidentně vyvolalo touhu po krvavé odplatě. Když se tak dospělý Kryštůfek vrací se svou láskou do lesa, aby ji seznámil se svými dětskými kamarády, nedopadne to úplně podle jeho naivních představ.

Filmový horor Winnie the Pooh: Blood and Honey
Autor: ITN Studios Filmový horor Winnie the Pooh: Blood and Honey

Hororové béčko rozhodně nehodlá přepisovat dějiny kinematografie, ale mělo by přinést klasickou vyvražďovačku, kde v roli obávaného muže s maskou uvidíme ikonického medvídka. Mělo by se navíc dostat i na další postavičky – potrzeno je Prasátko, ale vsadili bychom se, že si tvůrci v záloze nechávají i překvapení v podobě brutálního Ijáčka, Tygra nebo třeba Králíka.

Film od béčkového řemeslníka Rhyse Waterfielda se aktuálně dokončuje, ještě nemá datum premiéry, ale pravděpodobně vyjde ještě v zimní „hororové“ sezoně.

 Dáte mu během dlouhých večerů šanci?

Zdroj: IGN

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama