7 nejlepších rolí Megan Fox: Od Transformers k Želvám Ninja

Kde všude jste mohli vidět Megan Fox? A jak moc u toho byla oblečená?
Transformers
Transformers
Paramount Pictures

reklama

Pokračujeme napříč robotickou ságou – druhý díl Transformers začíná na Prima COOL už v neděli večer. Decepticoni se vracejí a jdou po krku opět Samovi, který v sobě má zbytky mimozemského artefaktu z prvního filmu. Tentokrát na to však zlí roboti jdou mnohem chytřeji a vytasí se mimo jiné s vlastní infiltrační robotkou, jejíž krása se vyrovná i jiným matadorkám série. Řeč je samozřejmě hlavně o Megan Fox, kterou první Transformers notně proslavili – ale její dráha rozhodně nekončí touto sérií. Vybrali jsme sedm jejích nej rolí!

07) Jennifer (Bacha, kouše!)

Nepříliš povedený horor Bacha, kouše! samozřejmě není zrovna oscarovým veledílem, Megan Fox je však zdaleka jeho nejmenším problémem. Její transformace do démonické verze sebe sama má totiž šarm i vtip a zasloužila by si být v mnohem lepším bijáku!

Bacha, kouše
Autor: 20th Century Fox Bacha, kouše

06) Lily (Krev na křídlech)

Podobně je na tom i obskurní „ptačí tanečnice“ Lily z nezávislé podivnosti Krev na křídlech. Mickey Rourke, který si tu střihl hlavní roli, se později nechal slyšet, že i když s filmem jako takovým spokojen není, Megan považuje za jednu z nejlepších hereček, s nimiž kdy pracoval.

Krev na křídlech
Autor: Annapurna Productions Krev na křídlech

05) Lilah Black (Johan Hex)

V tomto bodě je asi jasné, že má Megan Fox po čertech nešťastnou ruku na výběr dobrých/úspěšných filmů. Také komiksový western Johan Hex platí přinejlepším za béčkovou ligu – ozbrojená prostitutka s tváří Megan Fox je ale na celém tom mišmaši výjimečným světlým místem!

Jonah Hex
Autor: Warner Bros. Jonah Hex

04) Sophie (Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám)

Megan Fox je velmi pohledná a dobře si to uvědomuje, mnohdy tak její role odpovídají právě tomu, jak ji vnímá majorita publika. Jako počínající hvězdička a objekt touhy Simona Pegga v komedii Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám tak její postava chvílemi působí... náramně autobiograficky!

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám
Autor: Paramount Pictures Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

03) Desi (Čtyřicítka na krku)

Nemlich totéž platí i pro její roličku ve Čtyřicítce na krku – jak lépe kontrastovat depresemi zmáhanou ženštinu, která se právě přehoupla přes titulní letopočet, než vedle ní postavit právě Megan Fox? Studie archetypu „mladé kočky“ je však o něco prokreslenější a výkon Megan tomu i odpovídá, ač dílem kvůli tomu, že hraje tak trochu sebe sama. Zlí jazykové říkají, že to je důkaz skutečnosti, že Megan Fox neumí hrát. My bychom ale spíše řekli, že to dokládá, že umí dobře hrát jen specifický typ rolí. A je na režisérovi, jak s tím naloží...

Čtyřicítka na krku
Autor: Universal pictures Čtyřicítka na krku

02) April (Želvy Ninja)

Faktem nicméně je, že se Megan mnohem častěji objevuje v popcornově atraktivnějších rolích než v dramatičtějších metafikčních polohách. A je to trochu škoda, protože právě ty druhé z ní dovedou vykřesat zajímavější výkony. Nicméně chápeme, že hypotéka se sama nezaplatí, a tak musíme zvednout palec i její prominentní účasti v Želvách Ninja!

Želvy Ninja
Autor: Paramount Pictures Želvy Ninja

01) Mikaela (Transformers)

Závěrem se však musíme vrátit k prvním Transformerům. Mikaela je totiž role, která Megan Fox dostala do záře reflektorů zdaleka nejvýrazněji. Je trochu škoda, že Megan po dvojce Transformerů se sérií skončila. Na druhou stranu, dočkali jsme se díky tomu chvíle slávy pro neméně krásnou Rosie Huntington-Whiteley...

Transformers
Autor: Paramount Pictures Transformers

Druhý díl Transformers začíná na Prima COOL v neděli ve 20:15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama