Nový český trailer Mimoňů 2 servíruje našlapanou akční zábavu

Vypadá to, že Mimoni konečně našli padoucha, který by byl hoden jejich služeb.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mimoni: Padouch přichází
Universal pictures

reklama

Už žádné další odklady! Druhý samostatný díl Mimoňů s podtitulem Padouch přichází musel s premiérou přečkat dlouhou pandemii a 30. června 2022 konečně zamíří i do českých kin. A nový trailer mu dělá hodně dobrou službu.

Sází totiž nejen na očekávaný humor pro diváky mladší deseti let, ale dokáže svou solidní stopáž naplnit i zdáním, že příběh by tentokrát nemusel zarmoutit ani starší, kteří budou chtít v kině jednoduše vypnout nebo budou dělat doprovod svým dětem.

Mimoni: Padouch přichází
Autor: Universal pictures Mimoni: Padouch přichází

Výrazně pomáhá zapojení bojového umění kung-fu, takže se jistě dostaví i odkazy na mnoho z klasik akční kinematografie (a taky jasně míří na čínské publikum), ale hlavně použití ikonické hudební pecky Lose Yourself od Eminema.

Osvědčený tvůrčí tým z filmů Já, padouch i prvních Mimoňů tentokrát slibuje, že odhalí, jak začalo celé spojenectví mezi Mimoni a padouchem Gru. O původní dabing se postaraly takové hvězdy jako Michelle Yeoh, RZA, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Russell Brand, Julie Andrews nebo Alan Arkin.

Líbí?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!