Mimoni předělali znělku kultovního seriálu Kancl a napěchovali ji vtipnými odkazy i narážkami

Nečekané spojení dětských postaviček a seriálu pro dospělé publikum funguje překvapivě skvěle.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mimoni předělali znělku seriálu Kancl
NBC / Universal Pictures

reklama

Dvojka Mimoňů s podtitulem Padouch vtrhne do českých kin už 30. června, a tak není divu, že od nich přichází čerstvé poutací video. Míří však dost nečekaným směrem. Jejich tvůrci totiž svérázným způsobem předělali znělku kultovního komediálního seriálu Kancl.

Zpočátku dost věrně replikuje předlohu, tedy konkrétně americkou verzi seriálu se Stevem Carellem v hlavní roli vysílanou v letech 2005 až 2013. Jenže jakmile se přepneme dovnitř budovy společnosti Dunder Mifflin, rozpoutá se žluté šílenství, které si naplno užijí jen fanoušci seriálu. Jde totiž o sérii těch nejznámějších scének a gagů nebo jejich přestřelenou variaci.

Nutno připomenout, že nejde o spojení zcela náhodné, protože Steve Carell hraje jak nechvalně proslulého šéfa Michaela Scotta, tak namlouvá mimoňského padoucha jménem Felonius Gru.

Mimoni předělali znělku seriálu Kancl
Autor: NBC / Universal Pictures Mimoni předělali znělku seriálu Kancl

„Tohle je ten nejšílenější kříženec, jakého bych nikdy nečekal, tedy kromě Steva Carella v roli Gru, okomentoval jeden z fanoušků. Jiný přidal: „Normálně bych se na to díval, kdyby to byl skutečný seriál. Mnoho z nich pak vyzývá k pauzování videa a zkoumání zábavných detailů v každém záběru.

V původním znění nadcházejících Mimoňů bude slyšet mnoho hlasů známých herců jako Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Michelle Yeoh, Danny Trejo, Alan Arkin, RZA nebo Russell Brand.

Co říkáte na mimoňský Kancl?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!