Mimozemšťané mi unesli rodiče aneb nová sci-fi pro fanoušky Stranger Things. Přehrajte si trailer

Vyrůstat na maloměstě není žádný med. Obzvlášť když vám rodiče unesou mimozemšťani.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out
Good Guys Productions

reklama

Pokud máte rádi tajemné atmosférické filmy o možném lidském kontaktu a mimozemšťany, pak zbystřete. Blíží se totiž sympatický nízkorozpočtový kousek s názvem Aliens Abducted My Parents and Now I Kinda Feel Left Out, tedy v přímém překladu Mimozemšťani unesli mé rodiče a cítím se teď tak trochu osamělý.

Vypráví příběh začínající novinářky (Emma Tremblay), která se přistěhuje do města a seznámí se s mladým sousedem Calvinem Kiplerem (Jacob Buster), jenž tvrdí, že mu oba rodiče unesli mimozemšťani a on po nich už roky pátrá. Oba se dají dohromady a kromě rozkrývání tajemství dojde i na romanci, která jim pomůže pochopit mnoho věcí o dospívání  a vztazích.

Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out
Autor: Good Guys Productions Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

Pokud z příběhu i traileru cítíte dost z klasického Spielberga nebo jeho novodobých variací, jako je třeba film Super 8 či hitový seriál Stranger Things, pak jste na správném místě. „Přestože se film odehrává v současnosti, jeho způsob vyprávění je trochu retro. Chtěl jsem navázat na klasické spielbergovské postupy a vzdát poctu filmům, kvůli nimž jsem se kdysi rozhodl stát filmařem,“ popsal režisér Jake Van Wagoner, který má na kontě i ujetou vánoční komedii My Brother the Time Traveler (2017).

Se svou novinkou se režisér prezentoval na festivalu Sundance, kde se ucházel o pozornost distributorů i streamovacích služeb, takže uvidíme, kdy a jak film bude moci vidět i mezinárodní publikum. Sedí vám tenhle styl indie žánrovek?

Zdroj: Gizmodo

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!