Nejlepší akční film dekády? První český trailer Mission: Impossible 7 je dechberoucí podívanou

Společně s Top Gunem 2 zřejmě půjde do kin první upoutávka sedmého dílu Mission: Impossible. Na internet ale dorazila už nyní.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mission: Impossible Odplata - První část
Paramount Pictures

reklama

Už můžeme Toma Cruise korunovat králem akčního filmu? Jasně, s Mumií nebo dvojkou Jacka Reachera se moc neblýsknul, ze série Mission: Impossible ale padá jedna pecka za druhou. Teď je na řadě sedmý díl, jenž bude první půlkou velkého finálního dobrodružství Ethana Hunta, a první trailer je... naprosto fenomenální!

Mission: Impossible Odplata - První část
Autor: Paramount Pictures Mission: Impossible Odplata - První část

Jak se můžete podívat výše, Cruise v něm absolvuje další epickou špiónskou misi – tentokrát s příchutí pouště, s běháním po vlaku a za doprovodu krásné Hayley Atwell (Peggy Carter z Kapitána Ameriky). Celé tohle nadšení vlastně kazí jediný drobný detail, kterým je datum premiéry. Jak máme na tuhle lahůdku proboha čekat 14 měsíců až do července 2023? I červenec 2022 by byl moc daleko!

Zdroj: Screenrant

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!