Mizerové 4: Will Smith a Martin Lawrence přišli s dlouho očekávaným oznámením. Podívejte se na video!

Budou Mizerové 4? Ústřední duo ze slavné akční série konečně zapnulo kameru a podělilo se o nové zprávy.
Mizerové navždy
Mizerové navždy
Columbia Pictures

reklama

Will Smith a Martin Lawrence společným videem oznámili, že se ještě letos vrhnou na natáčení čtvrtého dílu populární akční série Mizerové. Film se momentálně nachází ve stadiu příprav a bude ho režírovat stejná dvojice jako minulý úspěšný návrat po letech Mizerové navždy (2020), tedy Adil El Arbi a Bilall Fallah.

Stejné jméno jako v případě trojky najdeme i pod scénářem, tedy Chrise Bramnera (Muž z Toronta). O dost odlišné budou však tentokrát okolnosti, jelikož hlavní hvězda Will Smith má za sebou rok zpytování svědomí po skandální facce na Oscarech, kterou uštědřil moderátorovi večera Chrisi Rockovi za vtípek týkající se Smithovy ženy. První nedávná Smithova snaha o comeback, drama o útěku z otroctví Osvobození, mu nevyšla – film nezískal přízeň kritiků ani diváků.

Divoký rok má za sebou i zmíněná režisérská dvojice, která pracovala na komiksovce Batgirl. Ta však byla těsně před svým dokončením nečekaně zrušena, a zařadila se tak mezi nejdražší zrušené filmové projekty všech dob. Utracený rozpočet filmu údajně přesáhl 100 milionů dolarů.

„Už je na čase. Mizerové navždy, baby! Navždy? Tak bychom tomu ale neměli říkat,“ naráží Smith na název předchozího filmu, který měl být původně završením série. Fanouškům však jistě nebude vadit, že svérázní policajti Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) dokážou, že ještě pořád nepatří do předčasného důchodu.

Zdroj: Geek Tyrant

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!