První trailer katastrofické sci-fi Moonfall: Režisér Dne nezávislosti nechá Měsíc spadnout na Zemi

Slavný režisér Roland Emmerich má pro nás další katastrofický biják. Jak Moonfall zatím vypadá v porovnání se Dnem nezávislosti nebo 2012?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Moonfall
Lionsgate

reklama

Halle Berry, Patrick Wilson a John Bradley (Sam ze Hry o trůny) se v únoru 2022 střetnou s nevídanou katastrofou. Měsíc totiž vypadne z oběžné dráhy Země a poletí přímo na nás, což je... hodně divoká filmová zápletka, za níž je samozřejmě zodpovědný Roland Emmerich.

Mistr filmových ničitelů má na kontě Den nezávislosti, Den poté nebo 2012. Třetího dílu Dne nezávislosti se od něj (po slabších tržbách dvojky) bohužel nedočkáme, Emmerich si ale všechno vynahradí v Moonfallu, který bude další velkolepou sci-fi s vesmírnými loděmi a spoustou nevyhnutelné destrukce. Jen se na to nahoře podívejte sami!

Moonfall
Autor: Lionsgate Moonfall

Snad to lidstvo i tentokrát alespoň částečně přežije, i když... asi spíš ne?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama