Před Venomem 3 dorazí upíří horor. Jeho nový trailer ukazuje moderního nástupce Drákuly

První hlubší pohled na rozpolceného hrdinu, jehož si zahraje bývalý Joker Jared Leto.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Morbius
Columbia Pictures

reklama

Komiksové fanoušky čeká další origin spidermanovského padoucha. Po dvou úspěšných dílech Venoma přišel čas na upírského Morbiuse, který se po sérii pandemických odkladů konečně chystá v lednu 2022 do kin. A druhým trailerem o sobě dává hlasitě vědět. Co nás v nové komiksovce vlastně čeká?

Jared Leto hraje doktora Michaela Morbiuse, jenž trpí vzácnou a smrtelnou krevní chorobou. Jeho hledání léku pro sebe a všechny ostatní se stejnou diagnózou však nedopadne dobře, když vyřeší jeden problém, ale způsobí několik jiných a hodně děsivých... tím největším je, že ze sebe udělá vampýra.

Morbius
Autor: Columbia Pictures Morbius

Fanoušky hodně zajímá, nakolik bude Morbius propojený s Venomem a Spider-Manem, přes kterého by se mohl dostat až do širšího marveláckého vesmíru, dosud ovládaného zejména Avengers. Jistým vodítkem je obsazení Michaela Keatona, kterého už jsme ve stejné roli (tedy jako Vulturea) viděli ve filmu Spider-Man: Homecoming, v němž nechyběl mimo jiné samotného Iron Mana...

Morbia každopádně režíruje Daniel Espinosa (Život, Dítě číslo 44) a ze známých herců uvidíme ještě Jareda Harrise (Černobyl, Poslední Mohykán), Matta Smithe (Koruna, Pán času) nebo Tyrese Gibsona (Rychle a zběsile, Transformers).

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama