Morbius: První český trailer nového hororu ze světa Spider-Mana a Venoma

Venom fasuje nového upířího kamaráda s tváří Jareda Leta.
Morbius
Morbius
Columbia Pictures

reklama

Studio Sony se už řadu let snaží napojit na marvelácký filmový vesmír – a teď se mu to konečně povedlo. Jak možná víte, Sony vlastní práva Spider-Mana a jeho zapůjčení Marvelu (do Kapitána Ameriky 3 a Avengers 3 a 4) bylo kompenzováno přípravou dvou pavoučích sólovek (Homecoming a Daleko od domova). Do budoucna se však dohoda změnila a Spider-Man se bude objevovat i v novém filmovém vesmíru od Sony.

Co do něj patří? Oficiálně začal Venomem a zpětně se do něj zařadily právě sólovky Homecoming a Daleko od domova. Do budoucna nás pak čeká hlavně Venom 2 (premiéra bude 1. října 2020), už 30. července 2020 ale dostaneme Morbia, upíří horor s Jaredem Letem v hlavní roli.

Jak odhalil jeho první trailer, děj se odehrává po Daleko od domova (Spider-Man je hledaný pro vraždu Mysteria) a očividně se dočkáme účasti hlavního padoucha z Homecoming, tedy Vultura s tváří Michaela Keatona. Ano, pochopili jste to dobře. Nová marvelovka je v podstatě srazem původního Batmana s Jokerem ze Sebevražedného oddílu!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama