Detaily nejlepšího camea v Na nože 2: Hugh Grant potvrdil, jaký přesně má vztah s „Jamesem Bondem“

V novém filmu s detektivem Benoitem Blancem se objevil nečekaný host, který dal nahlédnout do života hlavního hrdiny.
Hugh Grant a Daniel Craig ve filmu Na nože: Glass Onion
Hugh Grant a Daniel Craig ve filmu Na nože: Glass Onion
Netflix

reklama

Pozor! Článek obsahuje spoilery z filmu Na nože: Glass Onion!

Druhý díl detektivky Na nože s podtitulem Glass Onion patří mezi největší streamovací hity přelomu roku. Jeho popularitě jistě pomáhá skutečnost, že se v něm potkává atraktivní sestava zavedených i vycházejících filmových hvězd. Malou a hodně zajímavou rolí se blýsknul i Hugh Grant (Láska nebeská, Gentlemani, Deník Bridget Jonesové), který ji teď vysvětlil v rozhovoru pro magazín Collider.

Grantův krátký moment přijde, když Helen Brand (Janelle Monáe) zamíří za hlavním hrdinou, detektivem Benoitem Blancem (Daniel Craig) do jeho bytu. Když zaklepe, otevře jí však právě Hugh Grant oblečený v zástěře a ušpiněný od mouky, evidentně uprostřed pečení. Znamená to, že spolu oba muži žijí?

„Je to tak, jsem ženatý s Jamesem Bondem,“ potvrdil Hugh Grant v narážce na nejznámější roli Daniela Craiga, tedy agenta 007. Jedná se o první pohled do Blancova soukromí, ale v chystaných dalších filmech bychom mohli vidět více, včetně návratu Granta jako jeho manžela Phillipa.

Režisér a tvůrce celé série Rian Johnson (SW: Poslední z Jediů, Looper: Nájemný zabiják) však nedávno pro The Atlantic uvedl, že se snaží, aby nebyla dobrodružství Benoita Blanca vnímaná jako propojená: „Snažím se, aby fungovala sama o sobě. Abych byl upřímný, jsem naštvaný, že do názvu dali Na nože, chtěl jsem, aby to bylo jen Glass Onion. Chápu, taky chci, aby všichni, kdo měli rádi první film, věděli, že je to pokračování – jenže taky jsem chtěl, aby to fungovalo jako samostatné povídky.

Hezké, ale něco nám říká, že i třetí film pro jistotu bude mít v názvu Na nože...

Zdroj: Collider

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!